Okey Oyunu Canlı

admin     01-08-19     Blog     1541

Kültürümüzde her zaman çok önemli bir yere sahip olan okey oyunu, günümüzde artık online olarak da oynanabilmektedir. Okey oyunu canlı sitemiz ile dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerde oyunu oynama imkânına sahipsiniz.

Canlı Okey Oynama Fırsatı

İlerleyen teknoloji ile birlikte artık oyun oynamakta çok daha kolay ve keyifli bir hal almıştır. Canlı okey oyununu istediğiniz gün ve saat için planlayarak hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Canlı okey oyununu web site ya da mobil telefonlar üzerinden oynama şansına sahipsiniz.

Canlı okey oyna sitemize birçok farklı yöreden ve ilden yarışmacı katılım sağlayabilmektedir. Okey oyunu canlı odalarına bağlanmak için belli başlı kurallara uyuyor olmanız gerekmektedir.

Saygı kuralları çerçevesinde oynanan canlı okey oyununda kimsenin bir başka oyuncuyu rahatsız etmesine müsaade edilmemektedir. Oyun kuralları gerektiğinde güncellenebilmekte ya da yeni eklemeler yapılabilmektedir.

Canlı Okey Oyunu Nasıl Oynanır

Canlı okey oyunu normal masa okeyi ile aynı kuralları içererek oynanmaktadır. 106 adet taş ile oynanan okey oyununda taş dağıtılma işini yapay zekâ yerine getirmektedir. Oyuncuların her biri kendi istekalarını ve taşlarını görebiliyor. İlk dağıtımın sonrasında taşlarınızı dizmeye başlayabilir ve fazla taşı olan diğer oyuncuya fazla taşını atabilir.

Okey oyunu canlı odalarda amaç taşları oyunun kurallarına uygun olarak istekaya dizebilmektir. Herhangi bir oyuncunun bunu yapması sonrasında oyun sonlanmış olmaktadır.

Canlı okey oyunu normal masa oyununa göre çok daha konforlu oynanmaktadır. Canlı okey oyununda herhangi bir yer ya da mekâna ihtiyacınız yoktur. Günün herhangi bir saati canlı oyun odalarına bağlanarak keyifli bir oyun süreci geçirebilirsiniz. Canlı okey oyununu daha keyifli bir hale getirmek adına kendi oyun grubunuzu kendiniz oluşturabilme şansına sahipsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir